• Свеж
Дриак Крст Главата Волфрам Карбид Ѕид Керамички Плочки Мермер Стакло Вежба Малку Во Собата Стакло Машина Дупка Видов Алатка, 5мм, 6мм, 8, 10 мм, 12мм
zoom_in

Дриак Крст Главата Волфрам Карбид Ѕид Керамички Плочки Мермер Стакло Вежба Малку Во Собата Стакло Машина Дупка Видов Алатка,

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Титаниум 5-12мм Легура Плочка Стакло Крст Копје точка главата Вежба Битови. Индустриски одделение На КАЛАЈ Обложени Карбид Точка со 4 сечење рабови. Вежби Стакло, Керамика, Дрво, Метал, Пластика, Плочка, Цемент и многу повеќе. Триаголна дупчалка во форма на крст е алатка што се користи за дупчење на керамика, стаклени материјали. Може да се користи и во снабдувач на цемент и тули. Титаниум 5-12мм Легура Плочка Стакло Крст Копје точка главата Вежба Битови. Индустриски одделение На КАЛАЈ Обложени Карбид Точка со 4 сечење рабови. Вежби Стакло, Керамика, Дрво, Метал, Пластика, Плочка, Цемент и многу повеќе. Триаголна дупчалка во форма на крст е алатка што се користи за дупчење на керамика, стаклени материјали. Може да се користи и во снабдувач на цемент и тули.

Избор на клиенти..