• Свеж
DKKPIA AC DC адаптер за Вилсон 470103 Weboost Connect 4G Внатрешен безжичен мобилен телефон сигнал засилувач за напојување на комплет за напојување
zoom_in

DKKPIA AC DC адаптер за Вилсон 470103 Weboost Connect 4G Внатрешен безжичен мобилен телефон сигнал засилувач за напојување на

DEN 208.00

Стока
check Достапно.

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz. 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS. Повеќе систем за безбедност многу добро го штити адаптерот за напојување. Вградениот паметен ИЦ ќе го исклучи секогаш кога е преоптоварување, над-напон, прегревање или краток спој и ќе ги заштити вашите уреди од преоптоварување. 【Kindубезно белешка】 Ве молиме потврдете дали моделот на вашиот уред е во согласност со оној во насловот. Ако не сте сигурни, можете да ни испратите е -пошта за консултации. 【Контрола на квалитетот】 Ова е ставка за замена, а не оригинална. Сите сме тестирани пред испорака. DKKPIA AC DC адаптер за Wilson 470103 Weboost Connect 4 G Внатрешен безжичен мобилен телефон сигнал засилувач за напојување на комплет за напојување. 【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz. 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS. Повеќе систем за безбедност многу добро го штити адаптерот за напојување. Вградениот паметен ИЦ ќе го исклучи секогаш кога е преоптоварување, над-напон, прегревање или краток спој и ќе ги заштити вашите уреди од преоптоварување. 【Kindубезно белешка】 Ве молиме потврдете дали моделот на вашиот уред е во согласност со оној во насловот. Ако не сте сигурни, можете да ни испратите е -пошта за консултации. 【Контрола на квалитетот】 Ова е ставка за замена, а не оригинална. Сите сме тестирани пред испорака. DKKPIA AC DC адаптер за Wilson 470103 Weboost Connect 4 G Внатрешен безжичен мобилен телефон сигнал засилувач за напојување на комплет за напојување. DKKPIA AC DC адаптер за Wilson 470103 Weboost Connect 4 G Внатрешен безжичен мобилен телефон сигнал засилувач за напојување на комплет за напојување.

Избор на клиенти..