• Свеж
Средба со полирање од дрво метал 35 парчиња од 6 инчи 150 мм 15 дупка шкурка од 60 до 2000 фунти кука и јамка зелено филмско мелење тркало за полирање и мелење
zoom_in

Средба со полирање од дрво метал 35 парчиња од 6 инчи 150 мм 15 дупка шкурка од 60 до 2000 фунти кука и јамка зелено филмско

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки. -Поддршка на ПЕТ, голема сила, долг живот. -Добрателна пловност, погодна за суво мелење и суво мелење. -Секција на технологијата за песок може ефикасно да спречи затнување и лепење. -Ситлива за различни заоблени површини и насликани површини. Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки. -Поддршка на ПЕТ, голема сила, долг живот. -Добрателна пловност, погодна за суво мелење и суво мелење. -Секција на технологијата за песок може ефикасно да спречи затнување и лепење. -Ситлива за различни заоблени површини и насликани површини. Од отстранување на гребнатини и гребнатини на wallsидови и табли за лизгање до мазнење дрво или калапи на играчки или мебел, поправка на прирачници или мебел за тревници : 6 инчи 150мм, 15 Холескос жито : 60/80/120/150/180/180/240/240/320/400/400 /600/800/1000/1200/1500/2000 FEATURES : -ПОТ ПОДНЕСУВАЕ, ПОВЕЕ, ДОГОВОРНА ДОГОВОРНА ОДМЕН, ПОДГОТВЕН за суво мелење и суво мелење, специјално технологија за песок, може ефикасно да спречи затнување и прицврстување за различни заоблени површини и Насликаната сурфаптапција вклучува : 35 парчиња шкурка.

6 inch 150mm, 15 holes:
Coarse grain:
60/80/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000
Features:
-PET backing, high strength, long life:
-Good flatness, suitable for dry grinding and dry grinding:
-Special sandblasting technology can effectively prevent clogging and adhesion:
-Suitable for different curved surfaces and painted surfaces:
Packing includes:
35pcs sandpaper

Избор на клиенти..