• Свеж
Aexit M3 машки нокти, завртки и сврзувачки елементи на женски конец Изолирана месинг за месинг хексагонален растојание 10+6mm орев и завртки поставуваат долги 5 парчиња
zoom_in

Aexit M3 машки нокти, завртки и сврзувачки елементи на женски конец Изолирана месинг за месинг хексагонален растојание 10+6mm

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Име на производот : шестоаголен растојание за исклучување; Материјал : месинг; Тежина : 7g. Содржина на пакет : 5 парчиња X шестоаголен растојание за исклучување; Големина на низата : М3 машко до женско; Вклучена батерија : Бр. Должина на телото : 10мм/0,4 "; Должина на машка нишка : 6мм/0,24". Ширина низ становите : 5мм/0,2 "; вкупна должина : 16мм/0,63". Терен : 0,5мм; Боја : Тон на месинг. Име на производот : шестоаголен растојание за исклучување; Материјал : месинг; Тежина : 7g. Содржина на пакет : 5 парчиња X шестоаголен растојание за исклучување; Големина на низата : М3 машко до женско; Вклучена батерија : Бр. Должина на телото : 10мм/0,4 "; Должина на машка нишка : 6мм/0,24". Ширина низ становите : 5мм/0,2 "; вкупна должина : 16мм/0,63". Терен : 0,5мм; Боја : Тон на месинг. Месинг материјал, хексадецимална глава, женски до машко тип на навојна шипка за столб за столбови, вкупна должина 16мм.

Избор на клиенти..