• Свеж
Замена на батеријата за DT-X30, DT-X30G, DT-X30GR-30C, IT-9000
zoom_in

Замена на батеријата за DT-X30, DT-X30G, DT-X30GR-30C, IT-9000

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Капацитет : 3000m Ah. Тип : Ли-јон. Напон : 7.4 V. Димензија : 71,84 x 39.11 x 21,45мм. Сертифициран со ISO9001, Рос. - Compatible Model : DT-X30 DT-X30 G DT-X30 GR-30 C IT-9000- Compatible Battery Part Number : FJ50 L1-G HA-G20 BAT HBM-CAS3000 L- Ro HSTips Before Purchase Please confirm the compatible model and battery part number carefully before you purchase it . Ако не сте сигурни, испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Избор на клиенти..