• Свеж
Ролери за вежбање во абдоминална вежби, со поддршка од лактот, 2023 година Надградба на опрема за вежбање на ролери за апс, автоматско враќање на абдоминалното тркало
zoom_in

Ролери за вежбање во абдоминална вежби, со поддршка од лактот, 2023 година Надградба на опрема за вежбање на ролери за апс,

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Премиум материјали и цврста конструкција : Ергономскиот дизајн на нашиот ролери за тркала АБ користи автоматска технологија за враќање, која се состои од висококвалитетно еднократно ABS пластично раб, тапациран со анти-лизгачки гумени шара за најдобра влечење. Трукување на целото тело : Нашиот ролери за тркала АБ со тајмер е дизајниран да им помогне на вашите основни вежби, значително го зајакнува и тонира целото тело со удирање на апс, јадро, торзото, рамената, рацете, горните и маснотиите. Одлична изработка : пет материјали за слоеви, вклучително и анти -лизгачки слој, слој за засилување, амортизација, слој на нем и слој за намалување на бучавата. Добар ефект на звучна изолација, нема оштетување на подот. ? Надградба на двојно тркало со ролери : Оваа обука за ролери има две поддржувачи со дебело тркало од 3,94 инчи, пошироки предни и задни тркала и добри перформанси за мерење од 220 bs. Поддршка на лактот за мазно тркалање и подобра контрола. ? Бесплатни подароци подлога за колена : Ffree екстра дебела рампа на коленото ќе се собере со опрема за вежбање AB машина. Можете да уживате во удобно искуство со тренингот, одличен фитнес аб ролери за мажи и жени. ▪ Ова автоматско тркало за вежбање на абдоминална вежби е дизајнирано со автоматски сопирачки и скокови, што ви го олеснува контролата на вашите движења и да постигнете поефикасен тренинг. ▪ Проширениот центар за тркала и структурата на триаголна поддршка обезбедуваат стабилност и рамнотежа, овозможувајќи ви да се фокусирате на вашата рутина за вежбање без да се грижите за лизгање или паѓање. ▪ Исто така, доаѓа со интелигентен уред за тајминг и броење. Пресекувањето и времето може да го направат вежбање повеќе научни со тоа што ќе ви помогне точно да го снимите времетраењето, фреквенцијата и интензитетот на вашите вежби, што ги прави поорганизирани, систематски и структурирани. ▪ Со броење и тајминг, можете подобро да ги контролирате обемот и интензитетот на вежбањето, да постигнете подобри резултати од обука и да избегнете проблеми како што се пренасочување и повреда. Плус, вклучивме подлога за колена за да ги заштитиме колената за време на интензивни вежби. ▪ Нашето автоматско тркало за вежбање на абдоминална вежби е совршено за тонирање на рацете, градите, грбот, лековите и нозете. Повеќеслојните материјали обезбедуваат удобен зафат, а густата гумена шара е и отпорна на лизгање и издржлива. ▪ Оваа тркала за вежбање за ABS е компактен и лесен за носење, што го прави идеален за дома, салата или канцелариска употреба. Без разлика дали сте фитнес ентузијаст или само што го започнувате вашето фитнес патување!.

Избор на клиенти..