• Свеж
Салон за убавина Постер Око Шминка Ајлајнер Уметност Трепките Продолжување Постер Постер За Соба Roomетски Постери &засилувач; Отпечатоци На Платно Ѕид Уметност Пос
zoom_in

Салон за убавина Постер Око Шминка Ајлајнер Уметност Трепките Продолжување Постер Постер За Соба Roomетски Постери &засилувач;

DEN 1256.00

Стока
check Достапно.

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см). Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материјал за постер. Тој е водоотпорен,отпорен на влага и висока цврстина на истегнување.Постерот има богата боја за печатење и фина текстура. Ако ви требаат други големини, ве молиме оставете ми порака. Ние исто така можеме да го прилагодиме секој дизајн, можете да ни испратите слики или да креирате слики за вас. Поради различни брендови на дисплеи, вистинската боја на ѕидната уметност може да биде малку поинаква од сликата на производот. Совршен избор за спална соба, дневна соба, гостинска соба, сала за состаноци, бања, трпезарија, кафе бар, ходник, коридор, студентски дом, хотел, салон, дом и канцелариски декор. Ние нудиме широк спектар на производи и никогаш компромис за квалитетот. Сакаме да се сметаме за најдобро место за купување на овие предмети.1. Се трудиме да обезбедиме точни описи и реални слики. Сепак, поради поставките за личен монитор, бојата на секој корисник може малку да варира. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме директно и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.2.Овој Платнен Уметнички Принт ќе изгледа зачудувачки на секој внатрешен ѕид. Професионалните уметнички дела се користат за остра слика со висока резолуција. Ние се фокусираме на секој детал од производството. Нашите техники за печатење со инк-џет произведуваат славно детални отпечатоци.3.Нашите платнени отпечатоци се рачно изработени од вистински луѓе.Тоа значи вистински очи кои внимателно ги проверуваат нашите уметнички дела и вистински раце кои го врамуваат.Важнозабележете - Фотографиите прикажани во поставките на примерокот не се целосно димензионални за нивната околина.Ве молиме двојно проверете ги големините погоре за да го осигурате вашето задоволство.

Избор на клиенти..