• Свеж
3 парчиња рачка за тоалетно седиште, кревач на капакот, рачка на подлогата на седиштето Избегнувајте допирање на држачот за лифт , лепило, за тоалет за бања
zoom_in

3 парчиња рачка за тоалетно седиште, кревач на капакот, рачка на подлогата на седиштето Избегнувајте допирање на држачот за

DEN 415.84

Стока
check Достапно.

● ➊hygiene → кревачот на тоалетот за тоалети избегнува директно допирање на тоалетот за да го задржи санитарниот, ефикасно да ги заштити вашите раце од валкано лесно. ● ➋multi-функција → Може да се користи како рачки на кабинетот, рачки за фиоки, рачки за фрижидер, рачки на прозорците. ● ➌venue → Преносен кревач на тоалети Погоден за дома, патување, во хотел, ресторан, продавници за малопродажба и канцеларија. ● ➍ Обезбедете време и пари → помага во минимизирање на чистењето и придружните трошоци. ● ➎ ОИГ Квалитет → ABS+PC+TPR материјал, кревачот на капакот на тоалетот е издржлив и тежок, може да го крене капакот на тоалетот нагоре и надолу флексибилен. ● ➊hygiene → кревачот на тоалетот за тоалети избегнува директно допирање на тоалетот за да го задржи санитарниот, ефикасно да ги заштити вашите раце од валкано лесно. ● ➋multi-функција → Може да се користи како рачки на кабинетот, рачки за фиоки, рачки за фрижидер, рачки на прозорците. ● ➌venue → Преносен кревач на тоалети Погоден за дома, патување, во хотел, ресторан, продавници за малопродажба и канцеларија. ● ➍ Обезбедете време и пари → помага во минимизирање на чистењето и придружните трошоци. ● ➎ ОИГ Квалитет → ABS+PC+TPR материјал, кревачот на капакот на тоалетот е издржлив и тежок, може да го крене капакот на тоалетот нагоре и надолу флексибилен. Опис на производот Дали сакате чист удобен начин за кревање на капакот на тоалетот? Овој производ е правилен за вас. Функција ► Лесно за инсталирање ► Одлично за рачки во кабинетот, рачки за фиоки, рачки за фрижидер, рачки на прозорци. - Со трајно и долготрајно лепило што нема да го оштети или остави зад себе остаток кога треба да го отстраните или замените. Спецификации Спецификација : Материјал за торбички за опции : ABS+PC+TPR Боја : Бела / портокалова / сина тежина : 23 грама пакување вклучува : 3 * кревач на капакот на тоалетот за тоалети Ве молиме Забележете : Поради различните серии и методите за мерење, податоците имаат мала грешка . Преовладува реалниот производ.

OPP bag :
Material:
ABS+PC+TPR
Color:
white / orange/blue
Weight:
23 grams

Избор на клиенти..