• Свеж
Машински држачи за тенџере машини за миење на топлина, отпорен на топлина, среќен велигденски шарени јајца во корпа пролетен фестивал кујнски кујнски потендер пос?
zoom_in

Машински држачи за тенџере машини за миење на топлина, отпорен на топлина, среќен велигденски шарени јајца во корпа пролетен

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Пакетот вклучува : Пакетот вклучува 2 држачи за тенџере со големина 8,25 "x8.25". Користете како топли влошки за топли садови, тенџере со кафе, топло тенџере, леано железо или тенџере за готвење. Ватиран и постепено : Изградбата на овие пикап/врели влошки помага да ги заштитите рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалот отпорен на топлина ви овозможува безбедно да ги отстраните тавите за топли садови и садови од рерната. Стилски дизајн со јамка : модерен, практичен и безбеден за употреба во кујната како патол или ситници. Нашите симпатични и партични постери се совршени подароци за вашите најблиски. На располагање на повеќе бои и комплети : Одлични подароци за Денот на мајката, денот на свадбата, роденденот, празниците, подароците за домаќинство и водителката. Лесна грижа измијте во ладна вода на нежен циклус миење во ладна вода на нежен циклус и суво суво. Суштинска алатка за секоја кујна што мора да има поставени попчиња за секоја кујна, доаѓа со повеќе бои за да се координира со вашата стилска кујна! Заштитете од загревање, задебелениот Полтер може подобро да ги заштити вашите рачни ткаенини. Ткаенината е мека и удобна и може да се користи за какви било дневни спецификации за готвење : Главен материјал : Памук и полиестерска боја : како слики прикажани со големина : приближно. 21 x 21 cm/ 8.25 x 8,25 инчи Количина на пакет : 2 парчиња Белешки : Боите може да постојат мала разлика заради различни екрани. Рачно мерење, ве молиме оставете мали грешки на големината. Измијте во ладна вода на нежен циклус и сува суво. Задоволство е гарантирано дали од која било причина не сте целосно задоволни, испратете ни е -пошта велејќи зошто. Ние ќе ви испратиме целосна наплата или бесплатна замена. Никогаш не се занимавајте со неволја за враќање во. Ние реагираме во рок од 24 часа.

Избор на клиенти..