• Свеж
Обвинети приклучоци за излез 24 пакувања, заштитник на приклучокот на приклучокот за ленти со пакет, со 2-пластични приклучоци за електрична енергија, електрична из?
zoom_in

Обвинети приклучоци за излез 24 пакувања, заштитник на приклучокот на приклучокот за ленти со пакет, со 2-пластични приклучоци

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Вклучува - 12 приклучоци за електрични приклучоци во САД / 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД. Можете исто така да ни ги испратите сликите што ви се допаѓаат и ние ќе ги отпечатиме за вас бесплатно. пластика. Естетски пријатно - ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да го најде омилениот капак на штекерот. Ве молиме контактирајте не бесплатно. Има толку многу скриени опасности околу домот, но нашите заштитници на приклучоците ќе ви обезбедат мир на умот. Заштита - Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика. Ние нудиме два сета, можете да купите според вашите потреби. Ве молиме контактирајте не бесплатно.

Избор на клиенти..