• Свеж
3Drose Anne Marie Baugh Music - клучеви за пијано со црвен гранџ - чаши
zoom_in

3Drose Anne Marie Baugh Music - клучеви за пијано со црвен гранџ - чаши

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Бела керамика 11oz кригла. Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Микробранова безбедна, миење на рацете за зачувување на сликата. Не содржи олово. Бела керамика 11oz кригла. Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Микробранова безбедна, миење на рацете за зачувување на сликата. Не содржи олово. Копчињата за пијано со кригла со црвен гранџ е достапна и во 11 мл и 15 мл. Зошто да пиете од обична кригла кога обичајната печатена кригла е толку поладна? Оваа керамичка кригла е бесплатна, микробранова безбедна. Сликата е отпечатена од обете страни. Се препорачува миење на рацете.

Избор на клиенти..