• Свеж
JB Home Collection 4568, Premium Acacia Tood Heart Heart Romanth Ranmine Sading Serving Serving Play For for Snack Take Fruit Nuts Appetizer, 8,25 x6.75
zoom_in

JB Home Collection 4568, Premium Acacia Tood Heart Heart Romanth Ranmine Sading Serving Serving Play For for Snack Take Fruit

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Оваа фиока во форма на срце изградена од премија дрво од багрем. Димензии : долга 8,25 "инчи, ширина 6,75". Направено од 100% природно дрво. Оваа прекрасна чинија или мала лента се карактеризира со неговата цврстина, така што предметите направени од него се многу трајни. Прекрасно украсно уметничко дело во вашата куќа. Миење на рака со топла вода и благ детергент; Измијте ги рацете и избришете со масло за да го зачувате сјајот. Оваа романтична чинија за сервирање во форма на срце е одлична за употреба на Денот на таткото и на мајката, неговата и нејзината роденденска прослава, свадба, ден на вineубените, датира, годишнина, Божиќ, ми недостигаш, благодарам. Додадете нежен допир на оброците и закуските со оваа чинија во форма на срце. Издржлив и отпорен на топлина, отпорен на гребење, отпорен на пауза. Оваа фиока во форма на срце изградена од премија дрво од багрем. Димензии : долга 8,25 "инчи, ширина 6,75". Направено од 100% природно дрво. Оваа прекрасна чинија или мала лента се карактеризира со неговата цврстина, така што предметите направени од него се многу трајни. Прекрасно украсно уметничко дело во вашата куќа. Миење на рака со топла вода и благ детергент; Измијте ги рацете и избришете со масло за да го зачувате сјајот. Оваа романтична чинија за сервирање во форма на срце е одлична за употреба на Денот на таткото и на мајката, неговата и нејзината роденденска прослава, свадба, ден на вineубените, датира, годишнина, Божиќ, ми недостигаш, благодарам. Додадете нежен допир на оброците и закуските со оваа чинија во форма на срце. Издржлив и отпорен на топлина, отпорен на гребење, отпорен на пауза. 100% премија дрвена лента за багрем. Дрвеното јадење ќе послужи подолго ако ги следите овие едноставни правила : - Никогаш не измијте во мијалник за садови. Измијте под вода или целосно потопете во вода за кратки периоди на време. - Не ја оставајте плочата во вода. Колку подолго дрвото се чува во водата, толку повеќе отекува и постои поголема можност за пукање. - Чувајте го дрвениот персонал на суво место.

Избор на клиенти..