• Свеж
X-Ree 2PCS M8X76MM 304 Не'рѓосувачки челик тркалезна плоча со плоча и Hex орев (2 парчиња M8x76mm 304 Acero Inoxidable Redondo en U-Perno W Placa y Tuerca Hexagonal Plancha Arandela
zoom_in

X-Ree 2PCS M8X76MM 304 Не'рѓосувачки челик тркалезна плоча со плоча и Hex орев (2 парчиња M8x76mm 304 Acero Inoxidable Redondo

DEN 343.20

Стока
check Достапно.

Име на производот : U-BOLT; Содржина на пакетот : 2 парчиња X U-Bolt, некои фитинг делови. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Главна боја : сребрен тон; Оценка на јачина : 6,8. Тема Дија : М8; Должина на низата : 35мм / 1.38 "; ширина на централна линија : 95мм / 3,74"; Fit Pipe Dia : 76mm / 2.99 ". Дијаметар на прачка : 7,1мм / 0,28"; Ширина на хексадецимална орев : 13мм / 0,51 "; Големина на плочата : 86 x 21 x 2mm / 3.39" x 0,83 "x 0.08" (L*W*T) Големина на плочата : 150 x 25 x 3mm / 5.91 "x 0,98" x 0,12 " (L*w*t) (diámetro de la varilla : 7,1 mm / 0.28 ''; Ancho de la tuerca Hexagonal : 13mm / 0.51 ''; Tamaño de la Placa : 86 x 21 x 2 mm / 3,39 '' x 0,83 ' 'x 0.08' '(l * w * t) tamaño de la placa : 150 x 25 x 3 mm / 5.91' 'x 0,98' 'x 0,12' '(l * w * t). Општа големина : 103 x 93mm / 4.06 "x 3,66" (l * w) (вкупно Тамањо : 103 x 93 mm / 4.06 '' x 3,66 '' (L * W). Делови. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; главна боја : сребрен тон; оценка на јачина : 6.8. Тема Дија : М8; Должина на низата : 35мм / 1.38 “; ширина на централна линија : 95мм / 3,74"; фит цевка Дија. : 76мм / 2,99 ". Дијаметар на прачка : 7,1мм / 0,28"; Ширина на орев : 13мм / 0,51 "; Големина на плочата : 86 x 21 x 2mm / 3.39" x 0,83 "x 0.08" (L*w*t) Големина на плочата : 150 x 25 x 3mm / 5.91 "x 0,98" x 0,12 "(l*w*t) (diámetro de la varilla : 7,1 mm / 0.28 ''; Ancho de la tuerca Hexagonal : 13mm / 0,51 ''; Тамањо де ла Пласа : 86 x 21 x 2 mm / 3.39 '' x 0,83 '' x 0.08 '' (l * w * t) tamaño de la placa : 150 x 25 x 3 mm / 5.91 '' x 0.98 '' x x x x x x x x x x 0,12 '' (l * w * t). Севкупна големина : 103 x 93mm / 4.06 "x 3,66" (L * W) (Tamaño Total : 103 x 93 mm / 4.06 '' x 3,66 '' (L * W). и хексадецимална плоча со мијалник од не'рѓосувачки челик, контрастирана со перформанси на мерка во отпорност на антируст и корозија. Дијаметар на читање : М8; одговара за дијаметар на цевките : 76мм / 2,99-инчи. Произведено во водовод, механичка инсталација, испорачува тунели железници за градежништво и други апликации. Package included plates, flat washers and hex nuts. Description in Spanish2pcs M8x76mm 304 Acero Inoxidable Redondo en U-Perno w Placa y Tuerca Hexagonal Plancha Arandela Nombre del producto : U-Bolt; Contenido del paquete : 2pcs x U-Bolt, algunas piezas de ajuste Material : Acero Inoxidable 304; Color Direction : Tono Playeado; Grado de Restencia : 6.8 Diámetro del Hilo : M8; Longitud del Hilo : 35 mm / 1.38 ''; Ancho de línea Central : 95 mm / 3,74 ''; Diámetro de la tubería de ajuste : 76 mm / 2.99 '' Diámetro de la varilla : 7,1 mm / 0.28 ''; Ancho de la tuerca хексагонален : 13mm / 0.51 ''; Тамањо де ла Пласа : 86 x 21 x 2 mm / 3.39 '' x 0,83 '' x 0.08 '' (l * w * t) tamaño de la placa : 150 x 25 x 3 mm / 5.91 '' x 0.98 '' x x x x x x x x x x 0,12 '' (l * w * t) Тамањо вкупно : 103 x 93 mm / 4.06 '' x 3,66 '' (l * w).

Избор на клиенти..