• Свеж
1958 Топпс # 345 Jimим Хеган Детроит Тигерс ПСА ПСА 8,00 тигри
zoom_in

1958 Топпс 345 Jimим Хеган Детроит Тигерс ПСА ПСА 8,00 тигри

DEN 2240.00

Стока
check Достапно.

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Jimим Хеган!. Одлично за секој колекционер на Детроит Тигерс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1958 Топпс # 345 Jimим Хеган Детроит Тигерс (Бејзбол картичка) ПСА ПСА 8,00 тигри. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! Sn : 28b 00 0598.

Избор на клиенти..