• Свеж
Адидас машки голф печатен камионџија капа
zoom_in

Адидас машки голф печатен камионџија капа

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

100% памук. Увезени. Затворање на привремено. Машинско миење. Затворање на Snapback за прилагодливост. Една големина најмногу одговара. 100% памук. Prime Green, серија материјали за рециклирани високи перформанси. Облеката направена со Prime Green Користете минимум 4% рециклирана содржина. Оваа машка капа за голф е направено за сончеви денови на и надвор од курсот. Традиционалниот стил на камионџии значи мрежа назад и заоблен оброк за удобност за дишење. Прилагодливиот Snapback ви овозможува да го прилагодите вклопувањето.

Избор на клиенти..