• Свеж
Уникатен пакет за вечера со филмови на Марвел, Avengers, официјално лиценциран од уникатни | Плочи, салфетки, табели | Одлично за детска роденденска забава, настан со тем
zoom_in

Уникатен пакет за вечера со филмови на Марвел, Avengers, официјално лиценциран од уникатни | Плочи, салфетки, табели | Одлично

DEN 287.84

Стока
check Достапно.

Совршен за роденденски забави - Овој пакет вклучува квалитетни производи што се совршени за тематски забави и други специјални прилики. Дизајни со теми со суперхерој - Печатени со впечатлива графика од ТВ сериите на Марвел Авенџерс Соберете ТВ серии, овој прибор за јадење е сигурен дека ќе го направи специјалниот ден на вашето дете незаборавен! Салфетки и покритие на табелата - Вклучува 16 салфетки за ручек, со мерење 6,5 "x 6,5" секоја, 16 салфетки за пијалоци со мерење по 5 "x 5" секоја, и 54 "x 84" правоаголна пластична табела. Плочи за хартија - Вклучува 8 тркалезни чинии за вечера, секоја мерка 9 "и 8 тркалезни десертни плочи, секоја мерка 7". 100% гаранција за задоволство - Ако не сте целосно задоволни од овие артикли, ние ќе ви ги вратиме парите. Совршен за роденденски забави - Овој пакет вклучува квалитетни производи што се совршени за тематски забави и други специјални прилики. Дизајни со теми со суперхерој - Печатени со впечатлива графика од ТВ сериите на Марвел Авенџерс Соберете ТВ серии, овој прибор за јадење е сигурен дека ќе го направи специјалниот ден на вашето дете незаборавен! Салфетки и покритие на табелата - Вклучува 16 салфетки за ручек, со мерење 6,5 "x 6,5" секоја, 16 салфетки за пијалоци со мерење по 5 "x 5" секоја, и 54 "x 84" правоаголна пластична табела. Плочи за хартија - Вклучува 8 тркалезни чинии за вечера, секоја мерка 9 "и 8 тркалезни десертни плочи, секоја мерка 7". 100% гаранција за задоволство - Ако не сте целосно задоволни од овие артикли, ние ќе ви ги вратиме парите. Додадете забава спакувана со акција на вашата забава со овој пакет за вечера на Avengers на Marvel од уникатни! Овој пакет за вечера вклучува 16 салфетки за ручек, 16 салфетки за пијалоци, 8 чинии за вечера, 8 десертни плочи и 1 табела. Направено од квалитетни материјали и отпечатено со графики што децата ќе ја сакаат, секоја ставка во овој пакет ќе ја направи вашата забава настан за паметење! Овој софтвер е сигурен дека ќе ги импресионира вашите гости и да додаде некој стил на вашата забава! Добијте го овој уникатен пакет за вечера на Marvel's Avengers сега за вашата прослава совршена слика! Вклучува : 16 x салфетки за ручек (6,5 ") 16 x салфетки за пијалоци (5") 8 x Тркалезни плочи за вечера (9 ") 8 x тркалезни десертни плочи (7") 1 x правоаголна пластична табела за покривање (54 x 84 ").

Избор на клиенти..