• Свеж
Бор од Меѓународен Стерлинг Сребрена Вилушка Од Компир По Нарачка направена 7 1/4
zoom_in

Бор од Меѓународен Стерлинг Сребрена Вилушка Од Компир По Нарачка направена 7 1/4

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Бренд : Меѓународно Сребро. Тип : Вилушка За Сервирање. Состав : Стерлинг Сребро. Производител : Меѓународен/1847 Роџерс. Избрана Префинетост : Меѓународен Стерлинг Сребро. Проверете ги нашите неделни разговори за античко и ретко сребро на Јутјуб : БОР ОД МЕЃУНАРОДНО Сребрено СРЕБРО ПО НАРАЧКА НАПРАВЕНА ВИЛУШКА од ПЕЧЕН КОМПИР 7 1/4" ВО шаблонот БОР ОД ИНТЕРНАЦИОНАЛ. Не е монограмиран и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Избор на клиенти..