• Свеж
Исцели 2 сетови држач за вежбање на нокти пластика овално
zoom_in

Исцели 2 сетови држач за вежбање на нокти пластика овално

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

пластика. Погодни држачи за нокти- Погодното прикажување на ноктите е лесно да се носи наоколу, овие лавици за нокти нема да ве натераат да ја почувствувате маката да ги носите наоколу, каде било, во кое било време, лесно да се соберат. DIY дисплеј се залага за лажни врвови за нокти- Овие трибини за обука не се лесно деформирани, издржливи и изработени од сигурни материјали, кои не се лесно истрошени и можат да ви служат за некое време. Лавици за нокти за сликање на нокти-? Можете да ги споделите овие креативни носители на нокти со вашите пријатели и семејство затоа што тие се многу практични и ќе бидат изненадени што ги примиле!. Носител на нокти за сликање нокти- овие практики за нокти се фокусираат на деталите за контролната работа, нежната изработка и скрининг на готови производи со сигурен квалитет. Покажување на ноктите за уметност за нокти- Овие креативни лавици за нокти може да се применат за прикажување на уметноста на ноктите и широко за пракса на уметност за нокти, со многу широк спектар на употреба. Список на пакети 2 x База 10 x Карактеристики на држачи за нокти -големина (база) : 12.80x3.70x0.30cm/5.03x1.45x0 лавици за убавина. -Којност : розови, жолти држачи за нокти за уметност за нокти -големина (држач за нокти) : 2.20x1.20x1.20cm/0.86x0.47x0 Креативен приказ на ноктите. -Материјална : Пластична магнетна приказ на нокти -Овие наши магнетни држачи за нокти се едноставни во структурата и многу лесни за употреба, осигурувајќи дека се работи за лавици за нокти за уметност за нокти. -Се овие нокти, сопствениците на нокти се креативни и професионални салони за нокти, студија, училишта и организатор на уметност за домашни нокти. -На нашите цени за овие декоративни трибини за нокти се разумни и многу економични, така што можете да ги добиете овие трајни производи со многу добра вредност на ноктите за нокти. -За оние пријатели и семејство кои ја сакаат уметноста на ноктите, овие наши држачи за сликање на нокти се подарок што ќе ги направи среќни совети за нокти да вежбаат решетката. -Кога ви треба решетката за нокти за убавина, можете да го користите многу едноставно и да ви овозможи лесна и брза употреба на држачи за нокти за сликање на нокти. Гудници Опис Прекинување на лавиците за нокти соодветна големина и висина, удобно и стабилно за употреба, намалување на трошење време, зголемување на стабилноста додека не боли нокти.Декоративните нокти стои на овој професионален лажен штанд за нокти не е погоден само за себе, туку и за салоните за нокти. Носител на нокти за сликање на ноктите совршен приказ на уметноста на ноктите и алатка за пракса за уметност на нокти.Крилични држачи за нокти тоа е опција за тие Кој ја сака уметноста на ноктите. Дисплеј е прикажан за лажен врв на ноктите фиксиран и може да биде поставен по своја волја за лесен маникир.

Избор на клиенти..