• Свеж
Souyou AdjustAbke Trailer Hitchs Tow & Stow, Tri-Ball Hitch, одговара на 2-инчен приемник, 6 капки за капки, максимум 10000 lbs влечење за камион со тешка должност, цврста топка.
zoom_in

Souyou AdjustAbke Trailer Hitchs Tow & Stow, Tri-Ball Hitch, одговара на 2-инчен приемник, 6 капки за капки, максимум 10000

DEN 702.40

Стока
check Достапно.

Design Дизајн на компатибилност】 Динамичката три-топка може лесно да се ротира до соодветната големина за задоволување на сите ваши потреби за влечење и се компатибилни со стандардниот приемник 2 инчи за возило. 【Врховен капацитет за влечење】 Големината на топката на метежот доаѓа со 1-7/8 ", 2" или 2-5/16 ", со различен капацитет на топката за влечење : 1-7/8"-2000 фунти. 2 " - 5000 фунти. 2-5/16" - 10,000 фунти, можете да изберете соодветна топка врз основа на тежината на влеченото возило. 【Широко примена】 Нашиот удар за влечење е универзален за сите стандардни приемници за удирање од 2 инчи и може да превезува тешки камиони, РВ, приколки, кампери, велосипеди за нечистотија, АТВ, итн. Подигање или пад на топката по потреба за да одговара на висината на приколката за приколка. 【Супериорна издржливост】 Со тешка заварена конструкција, Authable Trailer Hitch е изработен од алуминиум за одделение на авиони со напредна технологија за оксидација, која има предности на голема сила, трајност , долг животен век и убавина. 【Гаранција】 Соуште на секој клиент му обезбедува на секој клиент 100% нови производи и совршено искуство за купување. Ако ви треба помош со нашиот камион за камиони, ве молиме слободно контактирајте не со кликнување на „Постави прашање“. 【Компатибилност Дизајн】 Динамичката три-топка може лесно да се ротира до соодветната големина за задоволување на сите ваши потреби за влечење и се компатибилни со стандардниот приемник од 2 инчи за возило. 【Врховен капацитет за влечење】 Големината на топката на метежот доаѓа со 1-7/8/8/8 ", 2" или 2-5/16 ", со различен капацитет на топката за влечење : 1-7/8"-2000 фунти. 2 " - 5000 фунти. 2-5/16" - 10,000 фунти, можете да изберете соодветна топка врз основа на тежината на влеченото возило. 【Широко примена】 Нашиот удар за влечење е универзален за сите стандардни приемници за удирање од 2 инчи и може да превезува тешки камиони, РВ, приколки, кампери, велосипеди за нечистотија, АТВ, итн. Подигање или пад на топката по потреба за да одговара на висината на приколката за приколка. 【Супериорна издржливост】 Со тешка заварена конструкција, Authable Trailer Hitch е изработен од алуминиум за одделение на авиони со напредна технологија за оксидација, која има предности на голема сила, трајност , долг сервисен живот и убавина. 【Гаранција】 Соуште на секој клиент му обезбедува на секој клиент 100% нови производи и совршено искуство за купување. Ако ви треба помош со нашиот камион за камиони, ве молиме слободно контактирајте не со кликнување „Постави прашање“. Souyou Adjust Abke Приколка за прицврстувачи за влечење и stow, три-топка (1-7/8 "x 2" x 2-5/16 "), одговара на 2-инчен приемник, 6" капки за капки, максимум 10000 lbs влечење за тежок камион, цврсто Топката на топката.

Избор на клиенти..