• Свеж
MJWDP 350ml мини симпатична чаша кафе -вакуумски колби термос шише шише од не'рѓосувачки челик патувања чаша канцеларија чај чај термички
zoom_in

MJWDP 350ml мини симпатична чаша кафе -вакуумски колби термос шише шише од не'рѓосувачки челик патувања чаша канцеларија чај

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Материјал : Не'рѓосувачки челик. Карактеристики : Заштита на животната средина, мини. Изолационен материјал : не'рѓосувачки челик. Облик : Куп на стомакот. Изведба на изолација : 6-12 часа. Материјал : Не'рѓосувачки Steelfeatures : Заштита на животната средина Феации : Miniglass Liner Материјал : Не'рѓосувачки челик Метал Тип : Не'рѓосувачки челик што може да се примени : Typeенски тип : Вакуумдринкирање Тип на прибор : Вакуумска колба и термосинулација Материјал : Не'рѓосувачки челик со челик : 6-12 часа Ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата; како резултат на рачното мерење, оставете ја мерната девијација да биде 5-10мм.1 x Термос шише.

Избор на клиенти..