• Свеж
Пеперутка во боја на Леонардо, огледувана со фото рамка 2 големини од кутија за подароци мама Нан
zoom_in

Пеперутка во боја на Леонардо, огледувана со фото рамка 2 големини од кутија за подароци мама Нан

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Од Леонардо ја презентираме оваа прекрасна огледална и мулти-обоена рамка за фотографии од пеперутка, достапна за да се одржи или фотографија од 4х6 инчи или фотографија од 5х7 инчи. Прекрасен подарок за вашата мајка, Гран, па дури и вашата сестра или пријател. Димензии : 4x6 целосна големина на рамката = 18см x 23cm (7 "x 9") 5x7 целокупна големина на рамка = 20см x 25cm (8 "x 9,75"). Неговите карактеристики подетално : стакло - огледало рамка ,. Испорачано со соодветни кутии за подароци, дизајнирана во Велика Британија од Леонардо. Од Леонардо ја презентираме оваа прекрасна огледална и мулти-обоена рамка за фотографии од пеперутка, достапна за да се одржи или фотографија од 4х6 инчи или фотографија од 5х7 инчи. Прекрасен подарок за вашата мајка, Гран, па дури и вашата сестра или пријател. Димензии : 4x6 целосна големина на рамката = 18см x 23cm (7 "x 9") 5x7 целокупна големина на рамка = 20см x 25cm (8 "x 9,75"). Неговите карактеристики подетално : стакло - огледало рамка ,. Испорачано со соодветни кутии за подароци, дизајнирана во Велика Британија од Леонардо. Од Леонардо ја презентираме оваа прекрасна огледална и мулти-обоена рамка за фотографии од пеперутка, достапна за да се одржи или фотографија од 4х6 инчи или фотографија од 5х7 инчи. Прекрасен подарок за вашата мајка, Гран, па дури и вашата сестра или пријател. Димензии : 4x6 целосна големина на рамката = 18см x 23cm (7 "x 9") 5x7 целокупна големина на рамката = 20см x 25cm (8 "x 9,75") неговите карактеристики подетално : стакло - огледало рамка, испорачана со кутија за подароци, дизајнирано Во Велика Британија од Леонардо.

Избор на клиенти..