• Свеж
РИЏИД 1/4 во. х 3/8 во. Плоштад Инчен Мистрија
zoom_in

РИЏИД 1/4 во. х 3/8 во. Плоштад Инчен Мистрија

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

РИЏИД 1/4 во. х 3/8 во. плоштад изрез мистрија. Ergономската рачка обезбедува добрите со удобност и контрола. Моќен. Издржлив. Професионалец. РИЏИД 1/4 во. х 3/8 во. плоштадот изрез мистрија се користи за ширење на тенок сет малтер при поставување плочки. Ergономската рачка обезбедува добрите со удобност и контрола. Риџид : Моќен. Издржлив. Професионалец.

Избор на клиенти..