• Свеж
2021 Божиќен керамички украс/чувар, подарок за божиќна декорација за оженети новороденчиња парови, прв украс за венчавки, нашиот прв Божиќ како г -ѓа и г -ѓа 2021, 2,85 “Ке?
zoom_in

2021 Божиќен керамички украс/чувар, подарок за божиќна декорација за оженети новороденчиња парови, прв украс за венчавки, нашиот

DEN 223.84

Стока
check Достапно.

Убав дизајн : Ова е украс на круг со дијаметар од 2,85 инчи. И предната и задната печатена шарена шема и смешна велејќи : „Нашиот прв Божиќ како г -дин и г -ѓа 2021“. Елегантниот стил на печатен дизајн ги прави украсите да изгледаат повеќе текстурирани. Совршени подароци : Нашите божиќни украси се најдобриот подарок за оженети, младенци, двојка, сопружник или кој било ofубител на украси, има комеморативно значење. Овие прекрасни украси не се само за Божиќ, туку и како подароци за ангажмани, свадби, годишнини или кој било друг незаборавен ден. Премиум квалитет : Божиќните украси се изработени од висококвалитетен бел порцелан. Површината е мазна и сјајна, издржлива и лесна што нема да пукне. Моделите и боите се интегрирани со керамиката, дека тие нема да паднат или да избледат. Користете во широко : пакетот вклучува 1 компјутер Исклучителен украс, 1 парчиња лента за сјај, 1 парчиња убава торба за пакување. Лентата лесно може да виси украс на елката. Покрај тоа, идеално е за употреба за украсување на свадбени сцени, куќи и какви било романтични прилики. Без набавка на ризик : Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување. Ако нашиот украс не ги исполни вашите очекувања, слободно контактирајте не. Безусловно враќање и размена се наше ветени. Убав дизајн : Ова е украс на круг со дијаметар од 2,85 инчи. И предната и задната печатена шарена шема и смешна велејќи : „Нашиот прв Божиќ како г -дин и г -ѓа 2021“. Елегантниот стил на печатен дизајн ги прави украсите да изгледаат повеќе текстурирани. Совршени подароци : Нашите божиќни украси се најдобриот подарок за оженети, младенци, двојка, сопружник или кој било ofубител на украси, има комеморативно значење. Овие прекрасни украси не се само за Божиќ, туку и како подароци за ангажмани, свадби, годишнини или кој било друг незаборавен ден. Премиум квалитет : Божиќните украси се изработени од висококвалитетен бел порцелан. Површината е мазна и сјајна, издржлива и лесна што нема да пукне. Моделите и боите се интегрирани со керамиката, дека тие нема да паднат или да избледат. Користете во широко : пакетот вклучува 1 компјутер Исклучителен украс, 1 парчиња лента за сјај, 1 парчиња убава торба за пакување. Лентата лесно може да виси украс на елката. Покрај тоа, идеално е за употреба за украсување на свадбени сцени, куќи и какви било романтични прилики. Без набавка на ризик : Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување. Ако нашиот украс не ги исполни вашите очекувања, слободно контактирајте не. Безусловно враќање и размена се наше ветени. 2021 Божиќен керамички украс /чувар, подарок за божиќна декорација за оженети новороденчиња парови, прв свадбен украс, нашиот прв Божиќ како г -ѓа и г -ѓа 2021, 2,85 “Керамички украс Детали за производи : Материјали : Висококвалитетно бело порцелан, мазна површина мерка : 72мм /2,85 Дијаметар на инчи, 2мм/0,07inch Стил на дебелина : Печатено незаборавни изреки и шарени слики со слики на венец вклучува : 1 * Исклучителен украс 1 * Сјај златна лента 1 * Убава услуга за клиентска торба за пакување : гаранција за живот.

Избор на клиенти..