• Свеж
USB Брза полнење на кабел за полнење на кабел за полнач за полнач со кабел со 1M/3FT за Xiaomi за Amazfit за Stratos 2/2S Watch
zoom_in

USB Брза полнење на кабел за полнење на кабел за полнач за полнач со кабел со 1M/3FT за Xiaomi за Amazfit за Stratos 2/2S Watch

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Вклучено е коло за заштита на електрична енергија. Посебен дизајн : Специјално дизајниран, овој полнач целосно се вклопува за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2s. Кабел за полнење со висок квалитет USB за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2 S часовник. Дизајнирано специјално за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2s, лулката за полнење совршено ќе одговара на вашиот уред за брзо и едноставно полнење. Користете разни опции за полнење со едноставно вклучување на USB -портата во вашиот компјутер, полнач на wallидови, полнач за автомобили, итн. Не премногу долго и не е премногу краток за да предизвикате непријатности, кабелот е идеална должина. Издржлив и флексибилен кабел за подолг животен век. Компактен и лесен, совршен за носење за да го наполни вашиот часовник без разлика дали сте во канцеларија или во движење. Вклучено е коло за заштита на електрична енергија. Посебен дизајн : Специјално дизајниран, овој полнач целосно се вклопува за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2s. Кабел за полнење со висок квалитет USB за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2 S часовник. Дизајнирано специјално за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2s, лулката за полнење совршено ќе одговара на вашиот уред за брзо и едноставно полнење. Користете разни опции за полнење со едноставно вклучување на USB -портата во вашиот компјутер, полнач на wallидови, полнач за автомобили, итн. Не премногу долго и не е премногу краток за да предизвикате непријатности, кабелот е идеална должина. Издржлив и флексибилен кабел за подолг животен век. Компактен и лесен, совршен за носење за да го наполни вашиот часовник без разлика дали сте во канцеларија или во движење. Карактеристики : Коло за заштита на електрична енергија Вклучен Спертикуларен дизајн : Специјално дизајниран, овој полнач целосно се вклопува за Xiaomi Amamfit Stratos 2/2 Shigh за замена на квалитетот USB кабел за полнење за Xiaomi Amamfit Stratos 2/2 S часовник. Дизајнирано специјално за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2s, лулката за полнење совршено ќе го вклопи вашиот уред за брзо и едноставно полнење. Користете разни опции за полнење со едноставно вклучување на USB -портата во вашиот компјутер, полнач за wallидови, полнач за автомобили, итн. Не премногу долго И не е премногу краток за да предизвика непријатности, кабелот е идеална должина. Непочит и флексибилен кабел за подолг животен век. Компактен и лесен, совршен за носење за да го наполни вашиот часовник без разлика дали сте во канцеларија или во движење. Спецификации : Полнач за замена за Xiaomi Amazfit Stratos 2/2 S Watch.Color : Black Material : ABS пластична должина на база : околу 3ft ( 1 M) Компатибилен со : За Xiaomi Amamfit Stratos 2/2 Spackage Содржина : 1 x Замена за полнење на пристаништето (часовникот не е вклучен).

Избор на клиенти..