• Свеж
Автограмирана Фотографија на Лери asterастер 8x10 Сент Луис Кардиналс
zoom_in

Автограмирана Фотографија на Лери asterастер 8x10 Сент Луис Кардиналс

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Еве една прекрасна ставка за fansубителите и колекционерите на бејзбол Сент Луис Кардиналс! Тоа е сјајна фотографија од 8 "x 10" на Лери asterастер! И тоа е автограмирано! Потпишано е во сина Шарпи и е прекрасно! Вие нема да бидете разочарани. Доаѓа со COA.

Избор на клиенти..