• Свеж
Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Симоне Гатерве Брахиосаурус 1 Диносаурусите Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Apple iPhone 13 Про
zoom_in

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Симоне Гатерве Брахиосаурус 1 Диносаурусите Кожа Книга Паричник Случај Покритие

DEN 1481.60

Стока
check Достапно.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Симон гатерве производ. Рачно изработена кожна конструкција. Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА или кредитни картички. Мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови. Систем за магнетно затворање. Симоне гатерве е самоук креативен уметник од Стокерау, Австрија. Пред околу 10 години, таа се заљуби ВО 3Д слики. Нејзината уметност е да ја изрази својата креативност и да ја оживее. Ве покривме со најширок спектар На Дизајни На Главни Куќишта Официјално Лиценцирани Симоне Гатерве дизајниравме случаи на пазарот! Дизајниран за модерен начин на живот. Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценциран Симоне gatterwe мека кожа паричник стил случај е рачно изработени да бидат стилски и функционални. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Тој е дизајниран да биде доволно елегантен за вашиот џеб, но сепак безбеден со својот систем за магнетно затворање за да го држи вашиот мобилен уред додека овозможува лесен пристап до портите и приклучоците. Формата ја исполнува функцијата. Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина. И кога ќе дојде време да се опуштите можете да го поставите вашиот мобилен уред на претпочитаниот агол на гледање со неговиот прилагодлив аголен механизам за да гледате видеа, да проверувате вести или да одите социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред. Брзо За Инсталирање. Дизајн на телото со едно парче се заклучува во заштитата при едноставно прилепување. Замената помеѓу повеќе случаи е лесно како да се пресоблечете во вашата омилена Маица! Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Симоне Gatterwe производ Рачно Изработени кожа изградба Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА Или Кредитни картички мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови систем За Магнетно затворање Целосен пристап до сите порти и звучници.

Избор на клиенти..