• Свеж
Nuobesty Англиски Коментар Училиште Опрема Деца Мулти-Страна Повеќе САМ Домашна задача За Мулти-Страни Стампер Мотивација Страни Забелешка Наставникот Stampers Печат Ком
zoom_in

Nuobesty Англиски Коментар Училиште Опрема Деца Мулти-Страна Повеќе САМ Домашна задача За Мулти-Страни Стампер Мотивација Страни

DEN 129.12

Стока
check Достапно.

Стампери За Мотивација на наставниците : На Учениците ќе Им биде толку драго да добијат ваква награда, тие ќе бидат толку среќни што ќе постигнат напредок следниот пат. Стампери за коментари : Лесен за употреба, може широко да се примени за правење празнични картички дома, правење честитки и украсување канцелариски материјал. Печат За Наставници : наставникот користи повеќе страни за да ги исправи коментарите дадени на учениците при корекција на домашната задача. Училишни Стампери : Совршени за да бидете убава играчка, украсување честитки, бележници, награди и сите други намени. Пренослив : Изработен од безбедни и добри пп материјали, овој печат за коментари е еднократно и безбеден и може да се примени на долг рок. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Печат На Наставници-Совршен За да бидете убава играчка, украсување честитки, бележници, награди и сите други намени печат за забелешка за домашна задача. - Наставникот користи повеќе страни за да ги исправи коментарите дадени на учениците при корекција на нивната домашна задача на повеќе страни . - Големина : 6. 00Х6. 00Х2. 30см/2. 36Х2. 36Х0 коментар за повеќекратна употреба . - Материјал : пп стампери за домаќинство-Боја : Светло Зелени материјали во училница за наставници основно-Користејќи висококвалитетен пп материјал, Стамперот На Наставникот може да биде поддржан долго време користејќи за наставникот. - На студентите ќе им биде толку драго да добијат ваква награда, тие ќе бидат толку среќни што ќе постигнат напредок следниот пат домашна забелешка стамперс. - Овој Стампер За Наставници е добро дизајниран, кој е различен од другите и ве прави да се истакнувате пренослив .Стоки Информацииучилиште стампери практичниот и удобен Стампер За Наставници е едноставен, што ќе го привлече вниманието на учениците за тоа.коментар стампери Обезбедувајќи различни опции, можете да изберете оној што ви се допаѓа.печат за наставници дали сте зафатени со наоѓање специфичен стампер за вашите ученици? Овој Наставник Стампер доаѓа со англиски збор печатење во различни страни, ви овозможи да најдете сакате од различни брзо.

Избор на клиенти..