• Свеж
Прекрасен слон и цвет 5 парчиња држачи за тенџере за кујна, патолери топлински доказ за топлински влошки, трилеви за готвење и печење, топла влошка во рерна топлинск
zoom_in

Прекрасен слон и цвет 5 парчиња држачи за тенџере за кујна, патолери топлински доказ за топлински влошки, трилеви за готвење

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Издржлив материјал : Подлодерите од 5 парчиња (секој 8,25 "x8. Белешка Белешка : Не користете кога е изложено на отворен пламен. Не користете држачи за тенџере преку отворен пламен. Мулти-намена : Користете како топли влошки за топли садови, топли садови и тави и тави за железо. Мулти-намена : Користете како топли влошки за топли садови, топли садови и тави и тави за железо. Не оставајте ја на рачката додека готвите во рерната. Доказ за топлина : Нашите постери се доволно дебели и доволно доказ за топлина. Или користете како мали плакати за да ги заштитите countertops од гребнатини. Изолираната ткаенина ви овозможува безбедно да ги отстраните топлите јадења и тави од рерната. Добро залепено и уредно обложен, флексибилниот материјал овозможува лесно ракување и цврста зафат на тави или тави за дополнителна безбедност за време на готвењето. Доказ за топлина : Нашите постери се доволно дебели и доволно доказ за топлина. ✿ Топлите влошки се издржливи, лесни за чистење, не се лесни за бледнее.

Избор на клиенти..