• Свеж
Hazet 9033-11-0120/2 сет за мелница за замена
zoom_in

Hazet 9033-11-0120/2 сет за мелница за замена

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Големина на жито : 120. Дијаметар : 50 мм. Должина на влакната : приближно. 16 мм. Идеално за чистење и лесни апликации за дебагирање. Цврста пластична четка. Големина на жито : 120. Дијаметар : 50 мм. Должина на влакната : приближно. 16 мм. Идеално за чистење и лесни апликации за дебагирање. Цврста пластична четка. Hazet 9033-11-0120/2 сет за мелница за замена за замена.

Избор на клиенти..