• Свеж
Луози 2 парчиња Ден на независност Ден на оревчеста фигура дрвена оревчеста статуи американски стил десктоп градинарски декор
zoom_in

Луози 2 парчиња Ден на независност Ден на оревчеста фигура дрвена оревчеста статуи американски стил десктоп градинарски декор

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Со оваа симпатична оревчеста со Америка, вашиот дом, автомобил и канцеларија ќе имаат нов изглед. Можете да најдете долго парче дрво на грбот на Nutcracker за да ги отворите и да ги затворите устите. Можете да ја користите оваа симпатична оревозак ден на Денот на независноста како оревче за фотографии за да направите некои добри и ладни слики. Совршен за спална соба, дневна соба, дом, автомобил и така натаму. Исто така, тоа е добар подарок за вашите соученици, семејство, пријатели и колеги. Направено од материјал од добра оценка со одлична изработка, дрвениот декор на оревчеста е здрав и издржлив. Мора да се раѓам.

Избор на клиенти..