• Свеж
Хардверски ореви Mabek M5 Орев метрички навој на навршен орев, вметнете слепи метални метални хардвер поставени асортиман комплет
zoom_in

Хардверски ореви Mabek M5 Орев метрички навој на навршен орев, вметнете слепи метални метални хардвер поставени асортиман комплет

DEN 680.00

Стока
check Достапно.

✯ истрог и издржлив. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. ✯ истрог и издржлив. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

Избор на клиенти..