• Свеж
Западниот брег Паракорд | 325 ПАРАКОРД Сертифициран комерцијален степен Тип II 3мм Дебелина 325lb Затегнување на јачина на падобрански кабел | 10 ft, 25 ft, 50 ft, 100 ft,
zoom_in

Западниот брег Паракорд | 325 ПАРАКОРД Сертифициран комерцијален степен Тип II 3мм Дебелина 325lb Затегнување на јачина на падобрански

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Употреби : Купете го нашиот исклучителен избор на Паракорд - одлично за комплети за итни случаи за дома и авто, комплети за преживување, подготовка на катастрофи, кампување, лов, занаети или кој било проект за алатки за алатки за алатки! Можете да сметате на Западниот брег Паракорд за да го испорача најдоброто за помалку!. Употреби : Купете го нашиот исклучителен избор на Паракорд - одлично за комплети за итни случаи за дома и авто, комплети за преживување, подготовка на катастрофи, кампување, лов, занаети или кој било проект за алатки за алатки за алатки! Можете да сметате на Западниот брег Паракорд за да го испорача најдоброто за помалку!. Бои : кисело виолетова, дигитално зеленило ACU, водни, баки сино камо, црно, бургундско, чоколадо кафеава, камо шема, којот кафеава, темно зелена, есенска камо, FS морнарица сина, фуксија, геко, злато, империјално црвено, каки, ​​полноќ, полноќ Сина, мулти -камо, неонски зелена, неон портокалова, неонска розова, маслиново драма, виолетова, раста, кралско сина, црвена црвена, сребрена сива боја, тен, шумско камо, бело, жолто и друго!. Бои : кисело виолетова, дигитално зеленило ACU, водни, баки сино камо, црно, бургундско, чоколадо кафеава, камо шема, којот кафеава, темно зелена, есенска камо, FS морнарица сина, фуксија, геко, злато, империјално црвено, каки, ​​полноќ, полноќ Сина, мулти -камо, неонски зелена, неон портокалова, неонска розова, маслиново драма, виолетова, раста, кралско сина, црвена црвена, сребрена сива боја, тен, шумско камо, бело, жолто и друго!. Врзете го вашиот следен проект, авантура или занает со нашиот асортиман на хардвер - без разлика дали станува збор за поводник, нараквица или лента! Спецификации : Кабел за падобран од типот II 325 фунти јачина на затегнување 3 мм (0,12 ”) дијаметар 3-внатрешни најлонски нишки направени во боите на САД : Киселина виолетова, дигитална зеленило ACU, ACUTATICA, Bucky Blue Camo, Black, Burgurdy, Chocolate Brown, Camo Compate , Којот кафеава, темно зелена, есен камо, fs морнарица сина, фуксија, геко, злато, империјална црвена боја, каки, ​​полноќно сино, мулти камо, неонски зелено, неонски портокал, неонски розов, маслиново драб, виолетова, раста, кралска сина боја, Црвена црвена, сребрена сива боја, тен, шумски камо, бело, жолто и друго! Купете го нашиот исклучителен избор на Паракорд - Одлично за комплети за итни случаи за дома и автоматски и вонредни состојби, комплети за преживување, подготовка на катастрофи, кампување, лов, занаети или кој било проект за комунални услуги за алатки! Може да сметате на Paracord на Западниот брег за да го испорачате најдоброто за помалку! Овде на Западниот брег Паракорд, создаваме висококвалитетни производи што можат да се користат за сите ваши креативни потреби.

Избор на клиенти..