• Свеж
Јоги Бера Newујорк Јанкис Автограмирана 8x10 Фото -врамена JSA COA - Автограмирани фотографии од MLB
zoom_in

Јоги Бера Newујорк Јанкис Автограмирана 8x10 Фото -врамена JSA COA - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Yogi Berra New York Yankees Autographed картичка со врамена фотографија од 8x10. Сите потпишани артикли се целосно овластени со сертификат за автентичност од одобрениот продавач на спортскамарабилија и се поддржани од гаранцијата за автентичност на Sportsmemorabilia. Непотпишаните предмети не бараат сертификација. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија на Јоги Бера. Меморијабилии во Yorkујорк Јанки.

Избор на клиенти..