• Свеж
JFG Racing Dirt Bike Foot Pegs, емајлинг CNC REST педал за педали за YZ65 18-23/YZ85 02-23/YZ125 97-23/YZ250 98-23/YZ250F WR250F 01-23/YZ450F WR450F 03-23/YZ125X 17-23 YZ250X YZ250FX YZ450FX WR426F
zoom_in

JFG Racing Dirt Bike Foot Pegs, емајлинг CNC REST педал за педали за YZ65 18-23/YZ85 02-23/YZ125 97-23/YZ250 98-23/YZ250F WR250F

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

⚙dirt велосипед стапало за стапала-одговара на YZ65 18-23/ YZ85 02-23/ YZ125 97-23/ YZ250 98-23/ YZ250 F 01-23/ WR250 F 01-23/ YZ426 F 00-02/ YZ125 X 17-23/ YZ450 F 03-23/ YZ250 X 16-23/ YZ450 FX 16-23/ YZ250 FX 15-23/ WR450 F 03-23/ WR426 F 01-02. ⚙ Материјал - Нечистотии за велосипеди се направени од фалсификувани алуминиум T7 7075, една од највисоките легури на сила. Остри заби направени од зацврстено абење на отпорност на челик. ⚙ Бренд-нов изглед, печен сина појава, го прави вашиот нечистотија велосипед попривлечен. ⚙16pcs Засилена униформа за снабдување со заби и стабилен зафат на чевлите за време на возењето. Одморот на нозете остри заби направени од зацврстено абење на отпорност на челик. Силна контрола и зафат на лизгање, овој вид штипки за нозе се полни со заби од не'рѓосувачки челик, што му обезбедува на возачот крајна контрола на зафат и анти-лизгање во какви било услови на трката. ⚙ Шарпските заби можат да бидат отстранливи и заменливи, изработени од 304 не'рѓосувачки челик, дајте неколку како замена. Вклучени се бесплатни заби за замена. ⚙dirt велосипед стапало за стапала-одговара на YZ65 18-23/ YZ85 02-23/ YZ125 97-23/ YZ250 98-23/ YZ250 F 01-23/ WR250 F 01-23/ YZ426 F 00-02/ YZ125 X 17-23/ YZ450 F 03-23/ YZ250 X 16-23/ YZ450 FX 16-23/ YZ250 FX 15-23/ WR450 F 03-23/ WR426 F 01-02. ⚙ Материјал - Нечистотии за велосипеди се направени од фалсификувани алуминиум T7 7075, една од највисоките легури на сила. Остри заби направени од зацврстено абење на отпорност на челик. ⚙ Бренд-нов изглед, печен сина појава, го прави вашиот нечистотија велосипед попривлечен. ⚙16pcs Засилена униформа за снабдување со заби и стабилен зафат на чевлите за време на возењето. Одморот на нозете остри заби направени од зацврстено абење на отпорност на челик. Силна контрола и зафат на лизгање, овој вид штипки за нозе се полни со заби од не'рѓосувачки челик, што му обезбедува на возачот крајна контрола на зафат и анти-лизгање во какви било услови на трката. ⚙ Шарпските заби можат да бидат отстранливи и заменливи, изработени од 304 не'рѓосувачки челик, дајте неколку како замена. Вклучени се бесплатни заби за замена. Dirt Bike Foot Pegs Fitment : For YZ65 2018-2023 For YZ85 2002-2023 For YZ125 1997-2023 For YZ250 1998-2023 For YZ250 F 2001-2023 For WR250 F 2001-2023 For YZ426 F 2000-2002 For YZ125 X 2017-2023 For YZ450 F 2003-2023 For YZ250 X 2016-2023 For YZ450 FX 2016- 2023f за YZ250 FX 2015-2023 FR WR450 F 2003-2023 за WR426 F 2001-2002 Dirt Велосипедски штипки Карактеристики : 100% сосема нови, никогаш не монтирани, високо квалитетни. Материјал : Нечистотии за велосипеди се направени од фалсификувани алуминиум T7 7075, една од највисоките легури на сила. Остри заби направени од зацврстено абење на отпорност на челик. 16 парчиња ја засили униформата за снабдување со заби и стабилен зафат на чевлите за време на возењето. Pegsирките за нозе за велосипеди имаат доволно тежина (300 килограми) и се доволно цврсти за да се справат со употребата на разни комплексни терени и можат да го поддржат возачот за да заврши разни движења. Вклучени се бесплатни заби и извори. Пакетот вклучува : 1 * Нечистотија за велосипедски стапчиња со заби. Инструкција за инсталација не е вклучена.

Избор на клиенти..