• Свеж
Кабел за USB тип C 3FT/6FT/6FT/10FT 4PACK Брзо синхронизација Полнење на кабел за кабел за плетенка за плетенка за Galaxy S20, S20+ S20ultra 10 Galaxy 08
zoom_in

Кабел за USB тип C 3FT/6FT/6FT/10FT 4PACK Брзо синхронизација Полнење на кабел за кабел за плетенка за плетенка за Galaxy S20,

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

♦Compatibility : −Samsung Galaxy S10 Samsung Galaxy S9/S9 Plus Samsung Galaxy S8/S8 Plus −Samsung Galaxy Note 8/9 Samsung Galaxy A8/A8 Plus(2018) −LG G5, LG G6 LG V20,LG V30 −Moto z force , Moto Z Play Moto Z2 Force, Moto Z2 Play - Google Pixel/Pixel Xlgoogle Pixel 2/Pixel 2 XL −huawei P20/P 20 Pro, P10/P10 Plus, P9/P9 Plus, Mate 9/Mate 9 Pro, NOVA/ Nova Plus, G9 Plus и други USB C уреди. Совршено за доволно долго време за да уживате во синхронизација на податоци и полнење во секое време, каде било, без да се грижите за земање на кабелот каде било. Со тестиран животен век на 10000+ свиоци. Ви благодарам. ♦ Правилна должина : Кабелот е идеален за разновидни прилики, сè уште можете да ги користите вашите уреди додека се полнат со адаптер во вашата спална соба, кујна и на задниот дел на вашиот автомобил. ♥ Совети за корисници : Осигурете се дека излезот на полначот не надминува 5 V/2 A кога вашиот телефон се наплатува, обезбедувајќи двојна заштита за безбедноста за полнење на вашиот телефон. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.Дуклив : USB-C до USB-A издржлива ткаенина од најлонска ткаенина е изработена од висококвалитетна алуминиумска обвивка што го прави кабелот за полнач отпорен на оксидација. Лесно и безбедно се вклопува во вашиот уред, додека ги вклопува повеќето случаи. Мори должини : 3/6/6/10ft Различни должини може да се користат на софи, кревети, автомобили и други места. За да се обезбеди брзината на полнење на вашиот уред, користете го оригиналниот полнач на wallидот USB C порта или полнач со висок квалитет што може да поддржува QC 2. Политика на 5 5. Брзина на полнење на топлина : Во согласност со USB-C до USB-A спецификација Верзија 1. Внатрешната чиста бакарна жица со ниска отпорност обезбедува максимална брзина на полнење до 3А и пренесува податоци до 480 mbits. Одличен отпор на извртување и абразија. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy S10 / S10 E / S9 / Note 8/9 / S8 / S8 +, Razer, Google Pixel 2 / Pixel / Nexus 5x / Nexus 6 P, LG V30 / V20 / G6 / G5, Sony Xperia XZ , Huawei Honor 9/8, Moto X4 / Z2, HTC U11 и сите USB C компатибилни телефони и таблети.Дуклив : USB-C до USB-A издржлива ткаенина од најлонска ткаенина е изработена од висококвалитетна алуминиумска обвивка што го прави кабелот за полнач отпорен на оксидација. Мори должини : 3/6/6/10ft Различни должини може да се користат на софи, кревети, автомобили и други места.0 Брзо полнење. Брзина на полнење на топлина : Во согласност со USB-C до USB-A спецификација Верзија 1. ♦ Конектори : Овој USB-C до USB-A кориснички дизајн ви овозможува да ги вклучите сите ваши USB Type-C компатибилни уреди без да се грижите за ориентацијата на пристаништето.0 Брзо полнење.1, 56kilohm, обезбедувајќи максимално полнење од 2. Политика на 5 5.1, 56kilohm, обезбедувајќи максимално полнење од 2. Одличен отпор на извртување и абразија. За да се обезбеди брзината на полнење на вашиот уред, користете го оригиналниот полнач на wallидот USB C порта или полнач со висок квалитет што може да поддржува QC 2.Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy S10 / S10 E / S9 / Note 8/9 / S8 / S8 +, Razer, Google Pixel 2 / Pixel / Nexus 5x / Nexus 6 P, LG V30 / V20 / G6 / G5, Sony Xperia XZ , Huawei Honor 9/8, Moto X4 / Z2, HTC U11 и сите USB C компатибилни телефони и таблети. Внатрешната чиста бакарна жица со ниска отпорност обезбедува максимална брзина на полнење до 3А и пренесува податоци до 480 mbits. Удобно и погодно искуство Нема повеќе вознемирувачки пораки, без постојан потсетник во екранот на телефон, ви ја кажува фрустрирачката вистина дека кабелот не може да го наполни вашиот омилен уред.

Избор на клиенти..