• Свеж
Домашна употреба за греење на детоксикација на сауна сауна салон за убавина за убавина и ќебиња за полнење со киселина ќебиња ќебиња за професионална машина за уба
zoom_in

Домашна употреба за греење на детоксикација на сауна сауна салон за убавина за убавина и ќебиња за полнење со киселина ќебиња

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

*Согорување на маснотии : Да се ​​користат инфрацрвените зраци што го осветлуваат телото, направете ја моќта под кожата на кожата во моќноста на греењето, температурата на клетките на кожи ќе се зголеми, ќе го потроши крвниот сад, ќе ја исцрпи слободната и дополнителната дебелина во кожи, да го намали намалувањето Несакан и тенок ефект на телото. * Забрзајте го метаболизмот : Помогнете да се ослободите од токсините на телото и метаболизмот преку потење, да ви помогнат да го ослободите заморот и да го задржите вашето тело тенок. *Контрола на две зона-температура : Две зона за слабеење ќе го прави предниот и задниот дел од телото да ја загуби тежината и детоксикацијата. * Далечински управувач : Преку контролер за прилагодување на температурата од 35-80 Целзиусови, времето може да се постави од 1-60 мин. *Промовирајте системска циркулација на крвта : да ја испробате циркулацијата на крвта и да ги подобрите исхраните на клетките, да ја направите кожата повеќе свежа и поактивна. ФУНКЦИЈАНФАРФАРНА СВЕТСКА ФИЗИОТЕРАПИЈА ТЕРАПИЈА ОПРЕМА МАШИНА ЗА ГОЛЕМИ ЗА ГОЛЕМИ1. Отвора како вреќа за спиење, лежена во неа и изберете ја вашата омилена позиција бидејќи доби флексибилна способност за затегнување и жица за греење, која дизајнираше да издржи истегнување или свиоци, долг и широк дизајн на покритие, што е погодно за повеќето клиенти.2. Сауните ќебиња се дизајнирани за согорување на маснотии, забрзување на метаболизмот, промовирање на системска циркула на крвта и сл. 110 V-240 VRATED фреквенција : 50 Hz-60 Hz Featurs Dissolve маснотии, тенок тело, помош на потење и детоксикација, намалете го воспалението, олеснување на хиперкинезиите, изградете звучно тело, соодветно за употреба на целото тело.

Избор на клиенти..