• Свеж
Womenените велосипедски дрес постави краток ракав+5D ловечки велосипедски шорцеви бргу суши рефлективни 3-џебови
zoom_in

Womenените велосипедски дрес постави краток ракав+5D ловечки велосипедски шорцеви бргу суши рефлективни 3-џебови

DEN 589.76

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Затворање на патент. Машинско миење. ❤ 【Материјал】 : 100% полиестер за Jerseyерси и шорцеви, ткаенините се со силна способност за губење на влага, функција за брзо сушење. ❤ 【Целосен патент】 Употреба на целосна должина невидлив патент, функција за само-заклучување Невидлива патент, чиста и убава. ❤ 【џебови и рефлексивни ленти】 : Дизајн на задните џебови и рефлексивни ленти. Понудете доволно простор за чување на вашите мали работи и обезбедете ја безбедноста за ноќно возење велосипед. ❤ 【【5Д гел залепен】 : 5 D Cool Max Gel Desded Cushion Design : Shockproof на возењето на патот и доволно дишење за да ве натера да останете суви и ладни. Подобар квалитет. Повеќе професионални. Повеќе дише. Поудобно. Рефлексивна лента. 3 индивидуални џебови.

Избор на клиенти..