• Свеж
Воздухопловно климатизација на климатизацијата на ветробранот дефлектор за климатик против директниот дувачки климатизација на ветробранско стакло
zoom_in

Воздухопловно климатизација на климатизацијата на ветробранот дефлектор за климатик против директниот дувачки климатизација

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

♥ 【Интимна грижа】 : Одбијте директно да го разнесе клима уредот, да останете подалеку од заболувања на климатик и подгответе интимна грижа за семејството, така што семејството повеќе нема да се грижи за климатик да дува директно. ♥ 【Мулти-брзински прилагодување】 : Горната вкрстена лента е прилагодлива со повеќе брзини, големината на климатик е универзална, може да биде долга или кратка, и лесно е да се инсталира. ♥ 【Прилагодување со повеќе агол】 : Панелот за водич за ветер може да се прилагоди од повеќе агли, а насоката на ветерот може слободно да се контролира. Може да се користи во лето и зима. Направено од висококвалитетни материјали, отпорност на висока температура. ♥ 【Мултифункционален】 : Овој нов вид на дефлектор на воздухот може да спречи директно дување, кондензација, заштита на животната средина и здравје и да го остави воздухот да тече од излезот на воздухот. ♥ 【Лесно за инсталирање】 : Различни отвори се лесни за инсталирање, лесни за виси, удобен и безгрижен. ♥ 【Интимна грижа】 : Одбијте директно да го разнесе клима уредот, да останете подалеку од заболувања на климатик и подгответе интимна грижа за семејството, така што семејството повеќе нема да се грижи за климатик да дува директно. ♥ 【Мулти-брзински прилагодување】 : Горната вкрстена лента е прилагодлива со повеќе брзини, големината на климатик е универзална, може да биде долга или кратка, и лесно е да се инсталира. ♥ 【Прилагодување со повеќе агол】 : Панелот за водич за ветер може да се прилагоди од повеќе агли, а насоката на ветерот може слободно да се контролира. Може да се користи во лето и зима. Направено од висококвалитетни материјали, отпорност на висока температура. ♥ 【Мултифункционален】 : Овој нов вид на дефлектор на воздухот може да спречи директно дување, кондензација, заштита на животната средина и здравје и да го остави воздухот да тече од излезот на воздухот. ♥ 【Лесно за инсталирање】 : Различни отвори се лесни за инсталирање, лесни за виси, удобен и безгрижен. Не дозволувајте климатизерот да дува директно за да ве повреди, ладна кашлица, главоболка, ринитис, сува кожа, намалена физичка сила, лоша циркулација на крвта, што резултира во оштетување на зглобовите. Именувајте се на ветрот удобно со овој климатизиран директен дефлектор на ветер. Име : Воздухопловен ветробран : должина од 90 см ширина 26cmmaterial : АБС материјал Истабилна Метод : Без удирање, висечки инсталации на апликација : Општа експанзија на он-кука : Ништо лето е освежувачки и студениот ветер е од горе до крај, можете да спиете мирно и не фаќате мирно и не фаќате мирно и не фаќате мирно и не фаќање ладно. Воно во зима и ладно во лето, топол воздух од дното до врвот, без оглед на топло или ладно.

Избор на клиенти..