• Свеж
Електрична Вежба За Пила Конвертор, Електрична Вежба За Пила Адаптер Удобен Зафат Лесен Црн За Пластика За Сечење Дрво
zoom_in

Електрична Вежба За Пила Конвертор, Електрична Вежба За Пила Адаптер Удобен Зафат Лесен Црн За Пластика За Сечење Дрво

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Применливи Материјали : Оваа вежба за конвертор на моторна пила може да се користи за сечење разни материјали, како што се сечење дрво, сечење челични цевки, сечење пластика итн. Ourономски Дизајн : Нашата вежба до конвертор на моторна пила е designedономски дизајнирана, удобна за држење и ви дава добро искуство. Лесен за Ракување : Нашата вежба до конверторот за моторна пила е лесна за ракување, заштедува време и напор, челичен чак, нема потреба од расклопување за брзо менување на сечилото на пилата. Компактен и Лесен : конверторот за вежба до моторна пила е компактен и лесен, лесен за носење и складирање кога не ви е потребен. АБС И Челичен Материјал : конверторот за вежба до моторна пила е изработен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и челик, кој е цврст и издржлив и може да се користи стабилно. Функција : 1. Применливи Материјали : Оваа вежба за конвертор на моторна пила може да се користи за сечење разни материјали, како што се сечење дрво, сечење челични цевки, сечење пластика итн.2. Ourономски Дизајн : Нашата вежба до конвертор на моторна пила е designedономски дизајнирана, удобна за држење и ви дава добро искуство.3. Лесен за Ракување : Нашата вежба до конверторот за моторна пила е лесна за ракување, заштедува време и напор, челичен чак, нема потреба од расклопување за брзо менување на сечилото на пилата.4. Компактен и Лесен : конверторот за вежба до моторна пила е компактен и лесен, лесен за носење и складирање кога не ви е потребен.5. АБС И Челичен Материјал : конверторот за вежба до моторна пила е изработен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и челик, кој е цврст и издржлив и може да се користи стабилно.Спецификација : Тип На Ставка : Електрична Вежба До Материјал За Конвертор на Моторна Пила : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Легиран Челик Апликација : соодветни барања за електрична вежба, 3-13мм(0,12-0,51 инчи) Список на пакети за електрична вежба со триаголен чак : 1 х Електрична Вежба За Пила Адаптер1 х Рачка 3 х Додатоци.

Item Type:
Electric Drill to Chainsaw Converter
Material:
ABS, Alloy Steel
Application:
Matching electric drill requirements, 3-13mm(0.12-0.51in) triangular chuck electric drill
Package List:
1 x Electric Drill to Saw Adapter1 x Handle :
3 x Accessories :

Избор на клиенти..