• Свеж
5 ПАРЧИЊА Големи Клипови За Канџи За Коса, Цветни Штипки За Коса Од Патка Од Банана Квадратни Пеперутки За Тенка Густа Коса, Силно Држете Мат Клипови За Канџи За Жен?
zoom_in

5 ПАРЧИЊА Големи Клипови За Канџи За Коса, Цветни Штипки За Коса Од Патка Од Банана Квадратни Пеперутки За Тенка Густа Коса,

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Банана Клипови - ако имате густа коса, тогаш тоа мора да биде вашиот омилен! Силниот стисок ја држи вашата коса многу цврсто без да се грижите дали ќе се лизне. Квадратен клип-како едноставен и разноврсен стил, можете лесно да го усогласите, во секое време, насекаде, со еден нотка, лесно можете да ја извртувате косата. Клипови за пеперутки-комплетот ги вклучува жешките клипови за коса од пеперутка во моментот и изгледа одлично без разлика дали ги врзувате клиповите за коса или ја пуштате косата да се олабави. Цвет Клип-обликот на цветот е погоден за сите видови дами кои сакаат да прават убави фотографии, многу е лесно да се направат убави фотографии. Клип за патка-Ако не мислите дека другите клипови за коса се доволно шик, клиповите за патки можат да додадат посебен шмек на вашиот изглед и исто така лесно се совпаѓаат со вашиот стил на облекување. Quackage quip set вклучува пет различни стилови на клипови за коса, кои се клип за цвеќе, квадратна штипка, клип за пеперутка, клипови за банана, клип за патка. Ако сакате да имате 5 различни стилови на клипови одеднаш, модните клипови моланс се добар избор. ●Лесен за носење ● клипот за канџи За Коса е изработен од врвен мат материјал, силната пружина лесно може да го сврти клипот за коса за 180 степени, едноставен и удобен е за употреба, можете да ја држите косата со само еден допир. ①Цврсти И Издржливи Клипови За Коса се практични и не се лизгаат. Нема да доживеете затегнатост на скалпот или друга непријатност додека го користите држачот, давајќи ви удобно чувство додека сте елегантни и префинети. ●Погоден за сите фризури, комплетите за клипови за Коса се погодни за сите возрасти и фризури, погодни за долга и густа коса, долга коса, права коса, кадрава коса, кратка коса, секаков вид коса ќе може да го најде најсоодветниот клип за коса. ①Совршен Подарок Сетот клипови за Коса е дефинитивно популарен подарок за девојки и жени, како одличен избор за роденденска забава, Денот на Вљубените, Мицва, Денот на Мајката, Дипломирањето, Секојдневното Изненадување. Дојдете и изберете! Нашиот комплет обединува различни опции, со сите стилови на шноли одеднаш! Секој ден различна облека што ќе ви одговара, го имаме она што го сакате!. 5 Пакувања клипови за коса, вклучувајќи клипови за цвеќе, квадратни клипови, клипови за банана, клипови за пеперутки, клипови за патки, за да ги задоволат потребите на кои сакате да имате повеќе стилови на клипови за коса истовремено!. Погоден за долга и густа коса, долга коса, права коса, кадрава коса, кратка коса, секаков вид коса ќе може да го најде најсоодветниот клип за коса во нашиот сет за клипови за коса. Шнолите се широко користени, во секоја пригода, може да ги земе предвид и модата и практичноста, што ќе ви донесе погодност!. Никогаш повеќе немајте коса да падне на место додека ја обликувате косата, се шминкате или правите секојдневни активности додека ги носите овие клипови за канџи.

Избор на клиенти..