• Свеж
8-Јадро 2+32GB 1280 * 720 Ips Екран На Допир Автомобил Стерео За Lexus Е250 IS200 IS220 IS300 IS350 2005-2012 Bluetooth Автомобил Радио Вграден Во Apple Carplay Android, GPS Навигација, DSP Мултимедијална Глава Е
zoom_in

8-Јадро 2+32GB 1280 * 720 Ips Екран На Допир Автомобил Стерео За Lexus Е250 IS200 IS220 IS300 IS350 2005-2012 Bluetooth Автомобил

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

ТОПЛИ СОВЕТИ : Автомобил Радио костуми За Lexus IS250 IS200 IS300 IS350 2005-2011 со ниска конфигурација. Ако вашиот автомобил е висока конфигурација, радиото може да одговара само за годината 2005-2009. БРЗ ОДГОВОР : Android 11.0 OS, Octa Core CPU (8 Core не 4core), 2 GB RAM МЕМОРИЈА И 32 GB ROM со 1280*720 капацитивен екран на допир со висока резолуција ви нуди побрзо, помазно и јасно визуелно искуство. Брз и одговорен, исто како и на УРЕДОТ IOS. Со функцијата за поделен екран, можете да прикажувате две страници истовремено. ВГРАДЕН Во CARPLAY & Android Auto : rongji android автомобил стерео изграден Во Apple carplay И Android Auto. Ве одржува во чекор со корисни функции, вклучувајќи неверојатно интуитивен начин за пристап до повици, музика. Направете го вашето возење полесно, побезбедно и претворете го секое патување во пријатно искуство. BLUETOOTH & FM/AM РАДИО : indash android автомобил стерео Со bluetooth поддршка без раце повик, телефонски именик повикувајќи евиденција преземете, аудио поток музика. Вграден микрофон, што го прави вашиот повик појасен. Радио со висококвалитетно стерео, кое може да пребарува канали на целосно автоматски начини, полуавтоматски начин и точен начин на прилагодување. WIFI & АВТОМОБИЛ GPS НАВИГАЦИЈА : можете да поврзете двојно din автомобил стерео со домашен Wi Fi или жешка точка на телефонот. Двоен дин автомобил стерео многу погодно за преземање Апликации како ШТО се АПЛИКАЦИЈА За Мапи и така натаму. По поврзан wifi, Овде We Go апликација, можете да преземете бесплатна мапа на која било земја што ви треба (преку мени - мапа за преземање) за офлајн навигација.

Избор на клиенти..