• Свеж
6 ПАРЧИЊА Четка За Сунѓер За Бришење Врат, Четка За Отстранување На Сечење Бербер, Средство За Чистење Брада За Салон, Берберница, Дом
zoom_in

6 ПАРЧИЊА Четка За Сунѓер За Бришење Врат, Четка За Отстранување На Сечење Бербер, Средство За Чистење Брада За Салон, Берберница,

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

Прашина за вратот изработена од квалитетен сунѓер, лесен и издржлив. Сунѓер за чистење четка за сечење коса може брзо да ја отстрани косата од лицето, околу деколтето и ушите. Четката за сунѓер за брада има уникатна форма, обезбедува удобен зафат, удобен и лесен за употреба. Мултифункционалната четка за чистење на косата може да се користи како нормална четка за чистење прашина или нечистотија за када, маса, мијалник. Содржина на пакетот : четка за Сунѓер за Коса х 6. Карактеристики : - четка за чистење на Косата сунѓерот за чистење може брзо да ја отстрани косата од лицето, околу деколтето и ушите. - Мултифункционалната четка за чистење на косата може да се користи како нормална четка за чистење прашина или нечистотија за када, маса, мијалник. Забелешка : - само сунѓер за чистење Брада, други не се вклучени.

Избор на клиенти..