• Свеж
Општо 160мм Жолт Гумен Гумен Туш Прозорец Автомобил Стакло Чистење Бришач Стругалка Алатка
zoom_in

Општо 160мм Жолт Гумен Гумен Туш Прозорец Автомобил Стакло Чистење Бришач Стругалка Алатка

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Материјал-Изработен од висококвалитетна абс пластика, 100% сосема нов. Висококвалитетното гумено сечило ги намалува гласните звуци на крцкање за време на употребата. Големина – 160мм*143мм*50мм( 6.3*5.6*2 инчи). Издржлив-изгребете ја водата од обоените површини и прозорците/шофершајбната на автомобилот лесно, без гребнатини, без траги. Рачката против лизгање обезбедува удобен агол за држење. Пакет-Сет на 1 автомобил стругалка алатка. Спецификации пакет вклучени : 1 компјутер стругалка. Материјал : премиум абс пластична Големина : 160мм*143мм*50мм(6.3*5.6*2 Инч) Внимание ќе ви надоместиме Ако понудиме погрешни информации; купувачите ги купуваат без да прашаат на ваш сопствен ризик! Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Избор на клиенти..