• Свеж
Торбичка За Остомија Торбичка За Колостомија Капак: Растеглива Торба За Остомија Ги Покрива Заштитниците Залихи За Остомија
zoom_in

Торбичка За Остомија Торбичка За Колостомија Капак: Растеглива Торба За Остомија Ги Покрива Заштитниците Залихи За Остомија

DEN 111.84

Стока
check Достапно.

1. Кружниот отвор совршено ја оцртува торбичката. Нема потреба да се грижите за истекување на телесни течности. Исклучителна изработка, педантна за секој детал, му дава шик и убав изглед. Не е лесно да падне и истекува, пријателски за кожата и поздрав. Изработени од висококвалитетни материјали за да се обезбеди издржливост, безбедност и хигиена. Дизајнот е едноставен и практичен, што ви носи многу погодност. Опис дали сте во потрага за професионална фистула торба и покритие? Тогаш не смеете да ги пропуштите нашите производи, исклучителна изработка, одличен квалитет, удобен и издржлив. Тоа ќе ви служи добро. погоден за повеќето кеси за остомија. Карактеристики-Материјал : Памук.- Големина : 26. 00Х16. 00Х0. 80см/ 10. 22Х6. 29Х0. 31 инч. Пакет, Вклучувајќи 2 x остомија торба покритие.

Избор на клиенти..