• Свеж
ВИСИВИКА 3.25 Инчен Т-Болт Црево Прстиња, Работен Опсег 96мм-108мм за 3.25 ЦРЕВО ПРОЕКТ, Нерѓосувачки Челик_304 Турбо Внесување Стегач
zoom_in

ВИСИВИКА 3.25 Инчен Т-Болт Црево Прстиња, Работен Опсег 96мм-108мм за 3.25 ЦРЕВО ПРОЕКТ, Нерѓосувачки Челик_304 Турбо Внесување

DEN 111.84

Стока
check Достапно.

[Големина на стегач] т-болт црево стегач работа опсег 96-108мм црево ОД, одговара за 3.25 инчен ЦРЕВО ПРОЕКТ. [Врвен Квалитет] челичната лента за стегање Т завртки е изработена од нерѓосувачки челик 304, а материјалот е обоен цинк пролет, мазен, без бруси и издржлив. [Прирабнички Дизајн] Стегачот За Завртки Е дизајниран да обезбеди врска без истекување, процес на прирабница со тркалезен лак на работ на челичниот појас, може да спречи остри рабови да го пресечат цевководот. [Широка Примена] стегачот За Завртки т обично се инсталира во издувни гасови од камиони или довод на воздух и црева за вода, системи за издувни гасови за мотоцикли, морски апликации, црева на системот за наводнување, црева за пумпа за вода и кеси за филтрирање. [Топли Совети] Се Користи за 3.25" лично црево, подобро да го проверите ЦРЕВОТО ОД за да одговара на работниот опсег пред да го купите. За некое екстремно тенко или дебело црево, размислете за соодветна големина на стегачот. Големина Опција : . 24-30 мм (0,94"-1,18") / 38-46 мм (1,49"- 1,81") / 50-57 мм (1,96"-2,24") / 63-71 мм (2,48"-2,79"). 28-34 мм (1,1"-1,33") / 43-49 мм (1,69 "-193") / 51-59 мм (2" -2,32") / 64-72 мм (2,51"-2,83"). 31-36 мм (1,22"-1,41") / 44 -52 мм (1,73"-2,04") / 54-62 мм (2,12"-2,44") / 66-75 мм (2,59"-2,95"). 32-37 мм (1,26"-1,45") / 45-53 мм (1.77"-2.08") / 57- 65 мм (2,24"-2,55") / 68-76 мм (2,67"-2,99"). 36-44 мм (1,4"-1,73") / 47-56 мм (1,85 "-2,2") / 60-69 мм (2,36 "-2,71") / 70-78 мм (2,75"-3,07"). 71-79 мм (2,79"-3,11") / 83-91 мм (3,26 "-3,58") / 98-103 мм (3,85 "-4,05") / 112-120 мм(4,4"-4,72"). 72-82 мм (2,83"-3,22") / 87-95 мм (3,42 "-3,74") / 97-105 мм (3,81 "-4,13") / 116-124 мм (4,56"-4,88"). 77-85 мм (3,03"-3,34") / 90-98 мм (3,54 "-3,85") / 101-110 мм (3,97 "-4,33") / 119-128 мм (4,68"-5,03"). 80-89 мм (3,14"-3,5") / 96-108 мм (3,85 "-4,25") / 107-115 мм (4,21" - 4,52") / 124-132 мм (4,88"-5,19"). 127-135 мм (5"-5,3") / 128-140 мм (5,03 "-5,3") / 137-145 мм(5,3 "-5,7") / 147-155 мм (5,78"-6,1"). 154-162 мм (6,06"-6,37") / 166-174 мм (6,53"-6,85"). Топол совет : Ве Молиме Измерете ја големината на големината на цевката пред купувањето.

Избор на клиенти..