• Свеж
Лунарна Торба За Перење Коњи, Недовршени Шарени Силуети За Коњи Кои Одгледуваат Уметнички Дела На Земјоделски Суштества, Корпа Со Пречки Со Рачки За Затворање На В?
zoom_in

Лунарна Торба За Перење Коњи, Недовршени Шарени Силуети За Коњи Кои Одгледуваат Уметнички Дела На Земјоделски Суштества, Корпа

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамка НЕ белилото. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја; сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Избор на клиенти..