• Свеж
Кулмун 1/4 Инчен Екстра Дебел Јога Мат Двострано Нелизгање, Јога Мат За Жени И Мажи, Фитнес Душеци Со Ремен За Носење, Еко Пријателски ТПЕ Јога Мат, Пилатес И Вежби Мат
zoom_in

Кулмун 1/4 Инчен Екстра Дебел Јога Мат Двострано Нелизгање, Јога Мат За Жени И Мажи, Фитнес Душеци Со Ремен За Носење, Еко Пријателски

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

●ПРЕМИУМ ДИЗАЈН БЕЗ ЛИЗГАЊЕ●дизајнот на текстура против лизгање од двете страни и текстура На Шестоаголник (уникатна патентирана шема што не се лизга) на задната страна, има добро амортизирање и оптимално држење. Нелизгачката подлога за јога го покажува одличното анти-лизгање на сите видови основи, на пример, дрвен под,цементен под, под од плочки. Q НАДГРАДЕН ЕКОЛОШКИ TPE МАТЕРИЈАЛ QUOLMOON tpe пилатес душеци ги извршуваат техничките подобрувања основни на традиционалните душеци за вежбање. Значи, во споредба со пвц, ЕВА и НБР мат, оваа фитнес мат има поголема еластичност, подобро абразија. ●СОВРШЕНА ДЕБЕЛИНА QUOLMOON инсистира на истражување и подобрување, само за да ви донесе специјализирана јога мат за вас. Нашите експерименти докажаа дека подлогата за вежбање со дебелина од 1/4 инчи е најпогодна за правење јога. Може да донесе максимално амортизирање на телото и колената. €УБАВИ БОИ}дизајнот со Двојна боја ги прави дебелите јога душеци за подот да изгледаат помодерно и попривлечно. Ова одговара на темпераментот на елегантен јоги. Тоа е шарена јога мат за жени. `+ОДГОВАРААТ ЗА СИТЕ НИВОА СПОРТСКИ ЕНТУЗИЈАСТ}Оваа подлога за ексерзизирање за дома е костум и за почетници Совршен За Јога, Гимнастика, Пилатес, Истегнување, стомачни вежби и општи тренинзи. Карактеристики : .

Избор на клиенти..