• Свеж
21 Парчиња Фудбалски Модел Пиво Може Ладилници 17 Мл Спортски Сода Покритие Ладилници Сублимација Ракави За Свадби, Момински Забави Смешни Хтв Партија Фаворизира
zoom_in

21 Парчиња Фудбалски Модел Пиво Може Ладилници 17 Мл Спортски Сода Покритие Ладилници Сублимација Ракави За Свадби, Момински

DEN 126.88

Стока
check Достапно.

21 Парчиња Пиво Може Ладилници : Вклучува 21 бејзбол/софтбол/фудбал/кошарка модели Пиво Може Ладилници прикажани на главната слика.Украсување Може Ракави За Свадби, Момински Забави, Смешни Хтв Партија Фаворизира. Ткаенина Рефус Сода Може Да Покрие : Ова Пиво Може Ракавите се направени од квалитетен материјал кој ги одржува пијалоците ладни и рацете супер удобни. Совршен за 13*10см/5.1*3.9 инчни лименки за пиво/сода.Нуркање плете полиестерска ткаенина на изолатор од полиуретанска пена. Спортски Покритие Колачиња : Специјални топката игри модели се полни со младешки енергија и љубов за спорт,одговараат За Ноќта на Вештерките, Божиќ ,achени партија, свадби, хтв партија, косплеј настани и така натаму. Пренослив и Еднократно : Нашиот Ладилник За Конзерви е лесен и лесен за преклопување за носење, добар за користење во затворени простории, на отворено и патување.Овие ракави може да се мијат во машина или рачно да се мијат. Тие се издржливи и нема да се деформираат по повеќекратно чистење. Широко Користен Опсег : Совршен За Викенди Во Кабина, Денови на Плажа, Забави, Настани, Родендени, Кампување, Свадба, Bенска Забава, Дипломирање, Излети, Скари, забави за Пензионирање, невестински или некој посебен настан. 21 Парчиња Фудбалски Модел Пиво Може Ладилници 17 Мл Спортски Сода Покритие Ладилници Сублимација Ракави За Свадби, Момински Забави Смешни Хтв Партија Фаворизира Ова пиво може ракав може да се совпаѓа со други украси, уникатен и празничен. Применливо за фестивали,настани во компанијата, Денот на Вљубените итн. Иновативен дизајн на модели, што може да го направи вашето пиво симпатично. Совршен подарок за семејството и пријателите На Денот На Независноста, донесете им повеќе забава. Карактеристики-Боја : *Избрана боја-Материјал : *материјал За Нуркање-Големина : *10. 00 Х 10. 00 Х 13. 00см/ 3. 9 Х 3. 9 Х 5. 11 во. - Произведени со врвен материјал, ракавите за конзерви за пиво се декоративни и отпорни на абење. - Удобен за допир, лесен за перење, не е лесен за деформација и лесен за носење. - Не само заштитник за вашата конзерва, туку и одлична декорација што ја прави вашата конзерва многу поладна. - Ден на независноста тема дизајн шема, погоден за многу активности и настани, фестивали, забави, барови, итн. - Одличен подарок за вашите пријатели кои сакаат пиво или користете ги за забава, пикник и плажа итн. - Боја : *Избрана Боја. - Големина : 500мл.

Избор на клиенти..