• Свеж
ФИЛМ ПОСТЕР: Планина 11 х14 Лоби Картички #1-8 Спенсер Трејси Роберт Вагнер Клер Тревор
zoom_in

ФИЛМ ПОСТЕР: Планина 11 х14 Лоби Картички 1-8 Спенсер Трејси Роберт Вагнер Клер Тревор

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

- Ова е 11" х14 " сет на лоби картички #1-8. - Оригинални театарски лоби картички. - Ѕвездите Спенсер Трејси, Роберт Вагнер и Клер Тревор. - Пишување на задната страна на некои картички. - Одлична промотивна ставка, погодна за врамување.

Избор на клиенти..