• Свеж
Адидас Машки Омилени Песна Панталони
zoom_in

Адидас Машки Омилени Песна Панталони

DEN 607.36

Стока
check Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 70% Памук, 30% Рециклиран Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Редовно заострено вклопување. Секојдневна песна панталони. Странични џебови. Останете инспирирани. Останете посветени. Транзиција помеѓу сето она што го правите со лесен стил, инспириран од спортот. Овие панталони за следење на адидас го одржуваат чист и класичен.

Избор на клиенти..